Home News From the 17th to 21st of May 2021, the director of Dubnotech PLC Oleksandr Prybolotny as a member of the Ukrainian delegation paid a business visit to the Republic of Uzbekistan

From the 17th to 21st of May 2021, the director of Dubnotech PLC Oleksandr Prybolotny as a member of the Ukrainian delegation paid a business visit to the Republic of Uzbekistan

Published 27.05.2021 / 11:47

Вперше за останні 30 років в Узбекистан приїхала настільки чисельна делегація, яка представляла український бізнес у складі понад 30 компаній.  Поїздку з української сторони  організували Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Узбекистані, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Торгово-промислова палата України та Рівненська Торгово-промислова палата. З обох сторін були присутні представники міністерств, посольств, торгово-промислових палат і бізнесу.

Треба сказати, що Україна увійшла в ТОП-10 пріоритетних країн, з якими Узбекистан хотів би налагодити взаємовідносини. Тому під час ділових зустрічей розмова йшла в першу чергу  про промислову кооперацію та ренесанс торгових відносин.

Узбекистан  швидкими темпами перетворюється на динамічну і сучасну країну. Зокрема, 58 відсотків нового бізнесу створено лише за останні 3-4 роки.

Найпростіший спосіб отримати актуальну інформацію про ситуацію на цьому перспективному ринку – прямі контакти. Тому метою поїздки нашої делегації в Узбекистан було знайомство з місцевим бізнесом та пошук нових бізнес-партнерів. Окрім Українсько-Узбецького бізнес-форуму, який проходив у Ташкенті та Самарканді, українці взяли участь у В2В-зустрічах, презентували вітчизняні товари та послуги, сфокусували увагу на інвестиціях та співпраці.

Нові особисті знайомства з узбецькими бізнесменами, велика кількість візитівок, з якими повернувся директор ТОВ «Дубнотех» Олександр Приболотний  з Узбекистану, дають надію на нові партнерські контакти  у цій країні, налагодження плідної співпраці у галузі машинобудування.